Aktualnie jesteś w wybranej lokalizacji 43-400 Cieszyn, Doktora Jana Michejdy 12,

O gabinecie

CIESZYN

hashtag

Cieszyn

Zapraszamy serdecznie do Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Cieszynie, który znaleźć można przy ulicy Doktora Jana Michejdy 12. Prowadzimy kuracje odchudzające, wspieramy osoby z problemami zdrowotnymi, pod okiem dietetyka prowadzone są także osoby z zaburzeniami hormonalnymi, seniorzy, a także kobiety w ciąży i okresie karmienia. Nasz zespół składa się ze specjalistów w zakresie dietetyki, których zadaniem jest rzetelna, profesjonalna i skuteczna pomoc w odchudzaniu, zmiany nawyków żywieniowych oraz racjonalnym odżywianiu na podstawie indywidualnej kondycji i predyspozycji organizmu. Dobry dietetyk Cieszyn - dlaczego warto? Podczas wizyty z dietetykiem dowiesz się nie tylko, jak zrzucić zbędne kilogramy, czy poprawić stan zdrowia, ale przede wszystkim jak zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze! Podczas pierwszej wizyty przeprowadzana jest szczegółowa analiza składu ciała i opracowywany harmonogram działania. Na podstawie indywidualnie dobranych celów proponowana jest kuracja w oparciu o samą dietę lub wzbogacona naturalną suplementacją. Przyjdź i przekonaj się, że dieta może być przyjemna, smaczna i skuteczna! Serdecznie zapraszamy zarówno mieszkańców Cieszyna, jak i okolic.

Dietetycy

PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
Cieszyn
Dietician
Dietetyk

Nazywam się Joanna Czepczor. Jestem mgr inż. Dietetyki, którą ukończyłam na Wydziale Technologii Żywności i Żywienie Człowieka w Krakowie na Uniwersytecie Rolniczym. Dietetyka to moja pasja. Uważam, że połączenie dobrze zbilansowanej diety i aktywności fizycznej to podstawy zdrowia, dobrego samopoczucia, jak i wyglądu zewnętrznego. Sądzę także, że dietetyka to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina nauki, więc stale wzbogacam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach.

W pracy dietetyka najważniejsze jest dla mnie zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta. Każdy uśmiechnięty pacjent wychodzący z mojego gabinetu przypomina mi o tym, dlaczego lubię tę pracę. Jestem osobą empatyczną i otwartą. Do każdego z pacjentów podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i upodobania smakowe. Uważam, że dieta powinna być smaczna i różnorodna, a nie monotonna i nudna. Nie powinna kojarzyć się także z głodówką i masą wyrzeczeń. Prywatnie lubię spędzać czas aktywnie. Gram w piłkę nożną i uwielbiam trekking górski, lubię także przyrządzać zdrowe posiłki i próbować różnych smaków w kuchni.

PRZYJDŹ OSOBIŚCIE
LUB UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
07:00 - 16:00
Środa
11:00 - 20:00
Czwartek
11:00 - 19:00
Piątek
07:00 - 13:00
Sobota
-
Niedziela
-


Formularz zapytania
Cieszyn
Pierwsza konsultacja bezpłatnie !
Umów się teraz na wizytę

Jak działamy?

Skontaktuj się z naszym dietetykiem, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.
dietetyk pomaga
 • Umawiasz się na spotkanie
  lub konsultację online!
 • Analizujemy skład Twojego ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej czy nawodnienia organizmu
 • Dopasowujemy do Ciebie dietę
 • Opracowujemy plan diety
 • Razem analizujemy postępy
Cieszyn

Liczby mówią
same za siebie!

Mamy mnóstwo dowodów na to, że pomagamy! Projekt Zdrowie to gwarancja jakości, różnorodności i dbałości o detale!
 • 71621
  zadowolonych
  klientów
 • 3836
  ułożonych
  diet
 • 118695.58
  zrzuconych
  kilogramów

A co mówią klienci?

Nieważne co my powiemy o skuteczności naszych działań, ważne co inni mówią o Nas i o swoich metamorfozach. To zdrowie i efektych naszych klientów są dla nas najważniejsze.
Sprawdź metamorfozy naszych Klientów, poznaj ich historie i przekonaj się, że warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie.
-12kg
w 3 miesiące
PZ Marker :)
Projekt Zdrowie
przed
po
Anna
2023 © Projekt Zdrowie. Polskie Centra Dietetyczne. Wszelkie prawa zastrzeżone .