Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Cieszyn
Umów się na wizytę

Personel

Nazywam się Justyna Kurowska. Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – kierunek dietetyka kliniczna. Jako, że dietetyka jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną nauki, wymagającą ciągłego dokształcania się, stale poszerzam swoją wiedzę czytając specjalistyczną literaturę, jak i uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących zdrowego żywienia jak i dietoterapii w rożnych jednostkach chorobowych. Dietetyka to moja pasja. Wiem, że prawidłowe żywienie i aktywność fizyczna są kluczowymi elementami zdrowia, dlatego na co dzień wspieram osoby, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz inne elementy stylu życia. Według mnie dieta ma być przyjemnością! W mojej pracy najważniejsze jest zdrowie oraz samopoczucie pacjenta.

Jestem empatyczną i otwartą osobą i do każdego z pacjentów podchodzę indywidualnie. W pracy dietetyka najważniejsze jest dla mnie zdrowie i dobre samopoczucie moich podopiecznych, a zadowolony i uśmiechnięty pacjent to mój największy sukces.

Najlepszy dietetyk w Cieszynie. Byłam już u różnych dietetyków, stosowałam różne diety, ale dopiero pani dietetyk z Projekt Zdrowie zmobilizowała mnie do skutecznej walki o niższą wagę. Wcześniej często po 2-3 tygodniach rzucałam dietę w kąt. Cotygodniowe konsultację z panią dietetyk to było to czego potrzebowałam-dyscypliny, dobrego słowa i zrozumienia.

Kasia

Dzięki PZ Cieszyn udało mi się schudnąć 10 kilogramów w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim panią dietetyk, bo jest to dietetyk z powołania, który słucha, pomaga, motywuje…i zawsze wita z uśmiechem na twarzy 🙂

Olka

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do mojego problemu i całą opiekę dietetyczną jaką zostałam otoczona w Projekcie Zdrowie w Cieszynie. Dzięki Wam czuję że osiągnę swój cel!

Grażyna
księgowa

Dzięki pomocy pani dietetyk udało mi się schudnąć nadprogramowe kilogramy które pozostały mi po ciąży. Całym sercem polecam panią dietetyk, dzięki której znów czuję się dobrze w swoim ciele.

Magda
sprzedawca

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy