Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Cieszyn
Umów się na wizytę

Personel

Nazywam się Natalia Suchy jestem dietetykiem z wykształcenia oraz z pasji. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie, aktualnie nadal kontynuuje studia drugiego stopnia na kierunku dietetyka kliniczna w Katowicach.

Podczas studiów odbywałam praktyki w szpitalu na różnych oddziałach, posiadam doświadczenie w układaniu indywidualnych jadłospisów, jak i udzielania porad dietetycznych – umiejętności tych nabyłam w Ośrodku Zdrowia. Jako, że dietetyka to szeroka dziedzina nauk, która wymaga ciągłej nauki staram się systematycznie poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w dodatkowych kursach i szkoleniach oraz czytając specjalistyczną literaturę. W mojej pracy najważniejsze jest zdrowie oraz samopoczucie pacjenta.

Jestem osobą osobą otwartą i empatyczną, staram się wspierać pacjentów w dążeniu do celu a ich zadowolenie i osiągnięte wyniki są dla mnie priorytetem. Uważam, że dieta nie powinna kojarzyć się z głodówkami i milionami wyrzeczeń.

Najlepszy dietetyk w Cieszynie. Byłam już u różnych dietetyków, stosowałam różne diety, ale dopiero pani dietetyk z Projekt Zdrowie zmobilizowała mnie do skutecznej walki o niższą wagę. Wcześniej często po 2-3 tygodniach rzucałam dietę w kąt. Cotygodniowe konsultację z panią dietetyk to było to czego potrzebowałam-dyscypliny, dobrego słowa i zrozumienia.

Kasia

Dzięki PZ Cieszyn udało mi się schudnąć 10 kilogramów w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim panią dietetyk, bo jest to dietetyk z powołania, który słucha, pomaga, motywuje…i zawsze wita z uśmiechem na twarzy 🙂

Olka

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do mojego problemu i całą opiekę dietetyczną jaką zostałam otoczona w Projekcie Zdrowie w Cieszynie. Dzięki Wam czuję że osiągnę swój cel!

Grażyna
księgowa

Dzięki pomocy pani dietetyk udało mi się schudnąć nadprogramowe kilogramy które pozostały mi po ciąży. Całym sercem polecam panią dietetyk, dzięki której znów czuję się dobrze w swoim ciele.

Magda
sprzedawca

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy